!!.jpg

Prajem všetko najlepšie...
smahu správy
Slovník
CZ - EN
EN - CZĎakujem všetkým mojím návštevníkom za návštevu a teším sa zas na skoré znovunavštívenie...ĎAKUJEM


Odobierku môže začať krstný rodič.

Drahí rodičia, milá rodinka, Dnešný deň je pre vaše deti, (mená snúbencov ) veľmi krásny a pamätný. Pred vstupom do Božieho chrámu, aby tam prijali sviatostné manželstvo, by vám chceli poďakovať za život, ktorý ste im dali, za lásku a starostlivosť, ktorou ste ich po celý život obohacovali. Zároveň vás odprosujú za všetky previnenia a prehrešky, ktorých sa voči vám dopustili. (Mená snúbencov) , vážte si jeden druhého a celý váš spoločný život. Nezabúdajte ani na svojich rodičov, ktorí vás s láskou vychovávali. Nech vás Pán Boh ochraňuje na každom kroku, obdarí vás láskou, zdravím a Božími milosťami.
Nevesta opakuje:
Milí rodičia a krstní rodičia, keď sa teraz odoberáme pred svätý oltár, prosím o požehnanie do nového života. Ďakujem Vám za všetko, čo ste mi od malička dali, že ste ma radi mali a v láske vychovali. Odpustite mi, že som Vás kedy nahnevala a vaše požehnanie na cestu mi dajte.

Ženích opakuje:
Milí rodičia a krstní rodičia, keď sa teraz odoberáme pred svätý oltár, prosím o požehnanie do nového života. Ďakujem Vám za všetko, čo ste mi od malička dali, že ste ma radi mali a v láske vychovali. Odpustite mi, že som Vás kedy nahneval a vaše požehnanie na cestu mi dajte.

Teraz nevesta ku druhým rodičom: Prijmite ma do rodiny ako vašu dcéru.

A ženích: Ďakujem vám, že ste ju pre mňa vychovali a za ženu ste mi ju dali.

Krstný rodič: Poprosím rodičov o požehnanie.
15.03.2009 00:51:39
stanislava68
TOPlistPredpoved pocasia :: www.meteo.sk

 


Spomínam na mojích rodičov a ostatnú rodinu...
Dennýhoroskop.sk : Osobný denný horoskop, Horoskop pre znamenia zverokruhu, Partnerský denný horoskop, Môj deň
Website, ale aká! ;-)
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek


<A HREF="http://dolnevestenice.napady.net/ " target="_blank"><img src="       http://dolnevestenice.napady.net/img/custom/napady.net/m/mojerodisko/605292-4ca245a8ea5b0.jpg " border="155" width="175" height="100></A>
url('/img/custom/napady.net/s/stanislava/509087-4f944235ea3d4.jpg')
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one