!!.jpg

Prajem všetko najlepšie...
smahu správy
Slovník
CZ - EN
EN - CZĎakujem všetkým mojím návštevníkom za návštevu a teším sa zas na skoré znovunavštívenie...ĎAKUJEM


 Povedali si ÁNO bez šiat  - obrázek

Povedali si ÁNO bez šiat - obrázek

13.02.2009 18:28 - SYDNEY
V Austrálii sa uskutočnila netradičná svadba. Teraz už mladomanželia Ellie Barton a Phil Hendicott sa rozhodli spečatiť svoj vzťah tak, ako ich boh stvoril.

Zakryté mali pritom len najintímnejšie partie svojich tiel, ale závoj na hlave nevesty nesmel chýbať. Veľká udalosť pre dvoch Austrálčanov sa konala za prispenia rádia B105's, ktoré finančne podporuje svadby líšiace sa od osvedčenej klasiky.

Vysloveniu ich spoločného slova ÁNO sa prizeralo 250 pozvaných hostí, ktorí však prišli oblečení normálne. Hrdličky mali spočiatku o svojom rozhodnutí značné pochybnosti, no nakoniec ich podporila celá rodina a aj vďaka nim zažili skutočne nezabudnuteľný svadobný deň.
Zdroj : aktuality.sk,news.com.au,gi2x, Foto: isifa.com
Iba 13-ročný chlapec sa stal otcom!  - obrázek

Iba 13-ročný chlapec sa stal otcom! - obrázek

13.02.2009 13:35 - LONDÝN
Istý 13-ročný chlapec z Veľkej Británie sa stal otcom. Ako vyhlásil Alfie Patten, chcel by byť dobrým otcom svojej dcérky Maisie.
"Myslel som si, že to je milé, keď sa človeku narodí malé dieťa ... Budem sa o malú starať, budem dobrý, ale prísny," povedal mladík. Matka dieťaťa mala v čase pôrodu 15 rokov a dievčatko priviedla na svet v juhoanglickom meste Eastbourne.

Obaja sa dohodli, že si dieťa nechajú, ale dievča sprvoti utajovalo pred rodičmi svoje tehotenstvo. Až neskôr si matka všimla, že má dcéra väčšie brucho. Rodičia teraz podporujú novú "rodinku malých", lebo doteraz dostával Alfie len sem-tam vreckové v prepočte asi 12 eur.

Otec k synovmu prístupu povedal: "Mohol len pokrčiť plecami a sedieť doma na svojom playstation. Ale on bol každý deň v nemocnici."
Zdroj : TASR, Foto: thesun.co.uk
TOPlistPredpoved pocasia :: www.meteo.sk

 


Spomínam na mojích rodičov a ostatnú rodinu...
Dennýhoroskop.sk : Osobný denný horoskop, Horoskop pre znamenia zverokruhu, Partnerský denný horoskop, Môj deň
Website, ale aká! ;-)
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek


<A HREF="http://dolnevestenice.napady.net/ " target="_blank"><img src="       http://dolnevestenice.napady.net/img/custom/napady.net/m/mojerodisko/605292-4ca245a8ea5b0.jpg " border="155" width="175" height="100></A>
url('/img/custom/napady.net/s/stanislava/509087-4f944235ea3d4.jpg')
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one