!!.jpg

Prajem všetko najlepšie...
smahu správy
Slovník
CZ - EN
EN - CZĎakujem všetkým mojím návštevníkom za návštevu a teším sa zas na skoré znovunavštívenie...ĎAKUJEM


Vo väčšine miest sa nájde obchod, kde za vás radi zabalia darčeky, ale cena za balenie nebýva vždy „ ľudová“ a kvalita je často zatienená kvantitou, ktorý dotyčnému prejde pod rukou. Preto dúfam, že vás osloví tento nový seriál balenia darčekov a že vy sami začnete baliť darčeky tak, aby obdarovaný vami originálne zabalaným darčekom vedel, že vám na ňom naozaj záleží.

Pokúšali ste sa niekedy zabaliť hrnček? nevadilo vám pri balení uško? Keďže hrnček je vraj častý darček, tak by som vám rado ako prvý diel seriálu ukázala jeden zo spôsobov ako elegantne zabaliť hrnček napríklad pre kamarátku, alebo kolegyňu v práci.

Na tento spôsob balenia hrnčeka odporúčam zohnať si papier, ktorý nie je príliš tuhý na tvarovanie.
1. papier vystrihneme do obdĺžnikového tvaru. Veľkosť papiera volíme takto: dlhšia strana bude o niečo dlhšia ako obvod hrnčeka aj s uškom a kratšia strana obdĺžnika bude výška hrnčeka + dvakrát polomer hrnčeka.

2. Hrnček položíme na papier viď nákres, ovinieme okolo hrnčeka a prelepíme. Pokiaľ chcete aby darček vyzeral čo najlepšie, odporúčam používať obojstrannú lepiacu pásku.

3. Teraz prichádza na rad tá zložitejšia časť postupu! Pre začiatočníkov a remeselne menej zdatných odporúčam vypchať hrnček papierom. Začneme baliť dnom. Papier začneme prekladať podľa nákresu. Dôležité je dodržať postup prekladania smerom od uška. Rovnaký postup zuoakujeme na dne hrnčeka. Tí šikovnejší to zvládnu bez vypchania hrnčeka, ostatní si hrnček radšej vyplnia, aby sa im papier neprepadal. Záleží aj na tom aký papier si vyberiete.

4. Vznikne vám takto zabalený hrnček, ktorý podľa vašej fantázie ozdobíte.
img_1.jpg
img_2.jpg
img_3.jpg
img_4.jpg
balenx_hrnexku_2_NET.jpg_689956313.jpg
balenx_hrnexku__01.jpg_689956313.jpg
AUTOR: Andrea Jiroušová
AUTOR: Andrea Jiroušová
24.11.2008 23:07:51
stanislava68
TOPlistPredpoved pocasia :: www.meteo.sk

 


Spomínam na mojích rodičov a ostatnú rodinu...
Dennýhoroskop.sk : Osobný denný horoskop, Horoskop pre znamenia zverokruhu, Partnerský denný horoskop, Môj deň
Website, ale aká! ;-)
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek


<A HREF="http://dolnevestenice.napady.net/ " target="_blank"><img src="       http://dolnevestenice.napady.net/img/custom/napady.net/m/mojerodisko/605292-4ca245a8ea5b0.jpg " border="155" width="175" height="100></A>
url('/img/custom/napady.net/s/stanislava/509087-4f944235ea3d4.jpg')
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one