!!.jpg

Prajem všetko najlepšie...
smahu správy
Slovník
CZ - EN
EN - CZĎakujem všetkým mojím návštevníkom za návštevu a teším sa zas na skoré znovunavštívenie...ĎAKUJEM


Ako zabaliť fľašu dobrého vínka?

1. Na tento spôsob balenia je dôležitá voľba papiera! Najlepší je obojstranný, pričom jedna zo strán papieru by mala mať prúžky, alebo aspoň vlnky v jednom smere. Je to dôležité pre výsledný dojem.

2. Z papieru vystrihneme tvar (veľkosť a tvar viď obrázok). Dôležité je, aby prúžky, alebo vzor papieru boli šikmo k výške fľaše. Tieto tvary budeme potrebovať spolu dva, ale druhý musí byť vystrihnutý tak, aby prúžky boli v opačnom smere (zrkadlovo k tomu prvému)

3. Potom vezmeme oba dva tvary, dáme ich k sebe rubovými stranami a ľavú časť celoplošne zlepíme.
4. Ľavá strana zostane ako dva listy na sebe. Vložíme medzi ne fľašu a začneme obaľovať najskôr horným papierom (zľava) a spodný papier obtočíme sprava. V prípade, že máme papier s vlnkami, môžeme postupovať ďalej bodom 5.

5. Uchopíme roh papiera a prilepíme ho k fľaši tak, aby vznikla elegantná vlnka. Pohľad zhora je zvlášť efektný, však? Pokiaľ máme prúžky, môžeme zvoliť rovnaký spôsob alebo ľavú časť papiera poskladať do harmoniky a prilepiť k fľaši. Viď obrázok.

6. Máme základný tvar, ktorý už sám o sebe myslím vyzerá pekne, ale môžeme ho ešte dozdobiť. Pre tých, čo nemajú čas, materiál, alebo nemajú také šikovné ruky, stačí dozdobiť kupovanou stuhou vo farbe papiera, a pre tých ostatných a šikovných je tu voľné pole pôsobnosti pre zdobenie.
flaxka_modrx_vlnky_scan_2.jpg_1541402521.jpg
flaxka_modrx_vlnky__07.jpg_1541402521.jpg
24.11.2008 22:57:11
stanislava68
TOPlistPredpoved pocasia :: www.meteo.sk

 


Spomínam na mojích rodičov a ostatnú rodinu...
Dennýhoroskop.sk : Osobný denný horoskop, Horoskop pre znamenia zverokruhu, Partnerský denný horoskop, Môj deň
Website, ale aká! ;-)
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek


<A HREF="http://dolnevestenice.napady.net/ " target="_blank"><img src="       http://dolnevestenice.napady.net/img/custom/napady.net/m/mojerodisko/605292-4ca245a8ea5b0.jpg " border="155" width="175" height="100></A>
url('/img/custom/napady.net/s/stanislava/509087-4f944235ea3d4.jpg')
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one